Poprzednie edycje

2023

Rozwijamy się nieustająco! W 2023 przygotowaliśmy 2 dni koncertowe, Talk Stage i wiele innych atrakcji – strefa Converse, stefa Alko,  strefa Beauty! A do tego eko kubeczki! Było wow!

2022

Wróciliśmy po pandemii! Tylko jeden dzień koncertowy, ale za to z wypełnionym Placem Zebrań Ludowych po brzegi! Tęskniliście, co?

2020 / 2021

Do ostatniego momentu wierzyliśmy, że uda nam się zorganizować dla Was Juwenalia Gdańskie. Niestety pandemia pokrzyżowała plany nie tylko nam, ale wszystkim organizatorom festiwali w Polsce, a nawet na świecie. Zamknięci w domach pracowaliśmy nad kolejnymi edycjami!

2019

Ta edycja była rekordowa! Bawiliśmy się na 7 scenach, które znajdowały się na Placu Zebrań Ludowych oraz terenach postoczniowych. Nagroda Pro Juvenes za najlepsze Juwenalia w Polsce była nasza!

2018

W 2017 roku z inicjatywy prezydenta Pawła Adamowicza powstał pomysł stworzenia jednego dużego festiwalu dla studentów. Gdańskie uczelnie – Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Gdański Uniwersytet Medyczny, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademia Muzyczna i Akademia Sztuk Pięknych – połączyły siły i razem z Fundacją Gdańską zorganizowały pierwszą edycję Juwenaliów Gdańskich!