Przegląd zespołów

Przegląd Kapel Studenckich na Juwenaliach Gdańskich 2024: Rozpocznijmy Twoją Muzyczną Przygodę!

Juwenalia Gdańskie 2024 to więcej niż tylko dwa dni pełne śmiechu, tańca i dobrej zabawy – to również okazja do podziwiania talentu naszych studentów! Przedstawiamy Ci „FunFar” – przegląd studenckich zespołów muzycznych, który jest sercem Juwenaliów, kultywującym kreatywność i energię młodego pokolenia.

„FunFar” to więcej niż tylko konkurs – to platforma wspierająca zespoły, które dopiero rozpoczynają swoją muzyczną podróż. Naszym celem jest nie tylko podniesienie ducha społeczności akademickiej, ale również dawanie możliwości studentom do wyrażania siebie przez sztukę.

Kto może wziąć udział?

Jeśli jesteś studentem lub doktorantem jednej z uczelni organizujących Juwenalia Gdańskie 2024, to jesteś w odpowiednim miejscu! Wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie do 03.05.2024, a możesz być jednym z maksymalnie 12 zespołów/artystów wybranych do finału.

15.04 – 3.05.2024 

Nadsyłanie zgłoszeń

do 12.05.2024

Przesłuchania

17-18.05.2024

Występy zwycięzców

Jak wziąć udział?

Wszelkie formalności są proste i klarowne – zgłoszenie to krok w kierunku Twojej wielkiej szansy. Wypełnij poniższy formularz i prześlij go mailowo na adres funfar@ug.edu.pl razem z załącznikami:

– zeskanowaną kartę zgłoszenia (Załącznik nr 1) wraz z podpisem studenckiego/doktoranckiego przedstawiciela zespołu;

– oświadczenie członka zespołu, artysty że jest studentem/ doktorantem uczelni wchodzących w skład Uczelni organizujących Juwenalia Gdańskie 2024 (w oświadczeniu musi się znaleźć informacja jakiej uczelni oraz rok studiów; 

– skan legitymacji studenckiej/doktoranckiej zespół/artysta zakwalifikowany do finału winien przedstawić organizatorom legitymację studencką/doktorancką);

– 2-3 zdjęcia zespołu/artysty;

– rider techniczny;

– logo zespołu;

– minimalnie 3, a maksymalnie 4 utwory muzyczne w formacie mp3 (opisane nazwą zespołu/artysty oraz tytułem utworu)

Niezwykłe nagrody:

Jeśli jeszcze potrzebujesz dodatkowej motywacji, przygotowaliśmy dla Ciebie fantastyczne nagrody! Dla dwóch najlepszych zespołów czeka możliwość występu w ramach Juwenaliów Gdańskich 2024. To szansa na odkrycie się przed szerszą publicznością!